Dollano Care

Skupina DOLLANO CARE je výhradní dovozce a distributor sortimentu dětských plen, plen pro dospělé a inkontinenčních podložek pro oblast Evropy a Ruska.

Skupina DOLLANO CARE spolupracuje již dlouhou dobu s partnerským závodem v Číně, ve kterém má angažovány i vlastní pracovníky z České republiky.

Skupina DOLLANO CARE podniká v České republice, kde má většinu svého zázemí. Obchodní partneři jsou však ze zemi Evropské Unie, Ruska, ale také zemi bývalé Jugoslávie. Jelikož DOLLANO CARE zakoupila podlicenci na značku Little Mole - Krteček, obchodujeme pod touto značkou v zemích EU, Ruska, zemí bývalé Jugoslavie, Číně.


Sídlo firmy
Dollano - výrobky

DOLLANO CARE s.r.o. obchoduje v rámci celé EU s kompletním sortimentem včetně výroby privátních značek pro nadnárodní řetězce či jiné síťové zákazníky. Dále dodává zboží do maloobchodu a velkoobchodu u vybraných zákazníků. Také realizuje prodej u vybraných e- shopů.

DOLLANO CARE s.r.o. obchoduje v České republice a se zákazníky vysokého významu.

DOLLANO CARE s.r.o. je specializovaná společnost na zdravotnické pomůcky v oblasti inkontinence. Dodává portfolio výrobků především do nemocnic a lékáren, ale i do obchodů se zdravotnickým materiálem.

Pro zákazníky je DOLLANO CARE seriózním obchodním partnerem, který je schopen reagovat na potřeby odběratele velmi operativně. Díky tomu lze do značné míry ovlivnit zásadní věci, jako je cena, minimální objednací množství, dodací lhůta, kvalita, design obalů atd.

DOLLANO CARE se od počátku svého založení zabývá výrobou a dodávkami dětských kalhotkových plen a inkontinenčními pomůckami pro nemocniční zařízení. Vývoj na trhu v tomto segmentu a kvalita našich výrobků nás přiměla k tomu, abychom postupně rozšířili naše portfolio výrobků o privátní značky na přání zákazníka a přispěli tak ke zkvalitnění nejen na trhu v České republice.

Společně s našimi kolegy, špičkovými odborníky a nejmodernější výrobou zajišťujeme komplexní servis od návrhu designu obalů výrobků, přes výrobu až po dodání výrobků dle požadavků klientů.

Jedním ze zásadních kroků bylo mimo jiné umístění našich zaměstnanců přímo ve výrobě v Číně, kteří zajišťují kvalitu na výstupu. Tímto garantujeme našim klientům kvalitu a včasné dodávky.

Naše mise a vize

MISE

Pomáhat lidem léčit. Zajistit dostupnost té nejlepší péče všem lidem bez rozdílu. To je DOLLANO

VIZE

Být uznávaným a důvěryhodným dodavatelem ve státním a soukromém sektoru. Stát se významným hráčem na trhu v oblasti zdravotnických a hygienických potřeb. Pro naše kvalitní výrobky, služby a komplexní a individuální přístup nás zákazníci rádi a opakovaně osloví k opětovné spolupráci.

MOTTO

S námi to máte v suchu…

Certifikáty